facebook

LOGO

jakość i doświadczenie

Kolory okien PVC


Rodzaje szyb

Dodatki do okien

7-mio komorowe

Schüco Alu Inside - okna przyszłości

Okna Schüco Alu Inside to najwyższy komfort cieplny oraz szerokie możliwości dostosowania okien do Twoich indywidualnych oczekiwań. 7-komorowe okna o szerokości zabudowy profilu 82 mm to produkt, który cechuje unikalny design oraz świetna jakość wykonania. Innowacyjna technologia użyta do skonstruowania tych okien sprawia, że pozostają one niepokonane pod kątem swoich parametrów i cieszą się uznaniem użytkowników. Idealnie znajduja zastosowanie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. 

Rodzaje okien 7-mio komorowych:

Alu Inside Classic

Uf od 0,94 W/m²K

Alu Inside Classic

Uf od 0,82 W/m²K z dodatkową izolacją

Alu Inside Classic

 

Dlaczego warto wybrać Schüco Alu Inside


Przyjemne ciepło

Dzięki zastosowaniu trzech niezależnych warstw uszczelnienia, okna Schüco Alu Inside zapewniają najlepszą ochronę termiczną na rynku. Nawet podczas srogiej zimy, w Twoim domu panować będzie idealna temperatura. Inżynierowie Schüco obniżyli współczynnik przenikania ciepła aż do 0,79 W / m²K, co jeszcze kilka lat temu byłoby niemożliwe. Zastosowanie odpowiednich dwukomorowych pakietów szybowych do szerokości 52mm podwyższa parametry cieplne okien. Siedem komór stanowi dodatkową warstwę izolacyjną. Technologię wspiera także aluminium, użyte w miejsce stali, dzięki któremu w oknach Schüco Alu Inside nie powstają mostki termiczne przez co nie ma ryzyka znacznych spadków temperatury.


Cisza w Twoim domu

Okna Schüco Alu Inside to nie tylko doskonała izolacja termiczna ale i świetna ochrona przed hałasem. Potrójne warstwy ochronne sprawiają, że Twój dom lub mieszkanie staną się oazą spokoju! 


Ekologia

Schüco Alu Inside dba nie tylko o Twój portfel zmniejszając Twoje wydatki na ogrzewanie, lecz także jest systemem bardzo przyjaznym środowisku. Dzięki wymianie okien na system Alu Inside można obniżyć zużycie energii w domu o co najmniej 33%. Mniejsze żużycie energii to również ograniczenie emisji CO2 do środowiska co wpływa na ekologię. Inżynierowie firmy Schüco zadbali o to, by okna wykonane były z materiałów, które nadają się do niemal pełnego recyklingu.


Unikatowy design

Wyjątkowo lekki wygląd oraz spora powierzchnia szyby - oto wyróżniki tych okien. Szeroka paleta kolorystyczna oklein imitujących drewno oraz powłok Schüco AutomotoFinish daje możliwości uzyskania unikalnego wyglądu, dzięki czemu okna doskonale pasują do każdego rodzaju budynków. Dodatkowo, istnieje możliwość pomalowania ich na każdy kolor z palety RAL.

Oferta

Kofigurator

Kontakt z NortaPPHU NORTA ul. Rybacka 11
53-656 Wrocław, woj. dolnośląskie
Polska - mapa

+48 71 787 49 81