facebook

LOGO

jakość i doświadczenie

Kolekcje drzwi

EXCLUSIVE

MODERN

CLASSIC

Drzwi

Drzwi wejściowe są wizytówką domu, tak samo jak okna czy schody. To właśnie drzwi są pierwszym elementem, który rzuca się w oczy osobom odwiedzającym Twój dom.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, opracowaliśmy trzy gamy stylistyczne drzwi:

3 powody, dla których warto wybrać nasze drzwi

  1. Najwyższa jakość
  2. Świetna izolacyjność termiczna
  3. Innowacyjny design

Dostępne rodzaje drzwi:

PVC

Aluminiowe

3 WARIANTY MONTAŻU WYPEŁNIEŃ

Oferujemy możliwość zastosowania wypełnienia z widoczna ramą skrzydła oraz wypełnienie pokrywające skrzydło po jednej lub obu stronach

Bogate wzornictwo i precyzja wykonania

Oferowane przez nas drzwi posiadają bardzo wysoką jakość łączeń a ich wykonanie jest precyzyjne. Duży wybór paneli wypełniających oraz możliwości tworzenia przeróżnych konstrukcji drzwiowych, daje szerokie możliwości projektowania. Estetyka i funkcjonalność drzwi jest dla nas najwyższą wartością.

Solidne zawiasy

Każde drzwi wyposażone są w solidne zawiasy o dużej nośności. Estetyczny wygląd i precyzja wykonania gwarantują niezawodność i długi czas pracy. Zawiasy mogą być widocze lub schowane w zależności od preferencji potencjalnego użytkownika.

Pochwyty drzwiowe

Szeroki wybór klamek i pochwytów daje wiele możliwości projektowania. W prezentowanych drzwiach zamontowano klamko-pochwyt rozwiązanie cieszące się największą popularnością.

Drzwi bez barier

W drzwiach zastosowano niski próg aluminiowy, który eliminuje problemy przy przechodzeniu i doskonale się sprawdza w budownictwie bez barier.

Estetyczny wygląd

Drzwi wykonano w wariancie z dwustronnym panelem nakładkowym licującym płaszczyznę skrzydła z ościeżnicą.

Osprzęt dodatkowy

Elastyczny przepust kablowy drzwi wyposażonych w zamek elektryczny. Drzwi otwierane czujnikiem linii papilarnych.

Skrzydło drzwiowe

Szeroki wybór okuć, klamek oraz rodzajów wypełnień drzwiowych pozwala na skonstruowanie drzwi dopasowanych do wyglądu i wymogów nowoczesnego budownictwa. Skrzydło drzwiowe wysposażone w bezpieczny system okuć z solidnym zamkiem i elementami ryglującymi daje poczucie bezpieczeństwa i dostatecznej ochrony przed włamywaczami.

Oferta

Kofigurator

Kontakt z NortaPPHU NORTA ul. Rybacka 11
53-656 Wrocław, woj. dolnośląskie
Polska - mapa

+48 71 787 49 81