facebook

LOGO

jakość i doświadczenie

Urok i klasa okien drewnianych

Jak wybrać okna, które byłyby jednocześnie solidne, odporne na czynniki zewnętrzne, gwarantowały dobrą szczelność przez długie lata, a jednocześnie były estetyczne i ładnie wpasowywały się we wnętrze? To proste, warto zdecydować się na okna drewniane! Estetyka i wykorzystanie naturalnego surowca to oczywiście ich główne zalety. Również w kwestii jakości nie pozostają w tyle za popularnymi oknami z PVC, wręcz przeciwnie – często są od nich nawet lepsze. Wykazują się bowiem trwałością i dużą odpornością na wypaczanie.

Niektórym okna drewniane mogą kojarzyć się ze słabą jakością, niszczejącą, nieestetyczną powierzchnią czy przepuszczalnością zimnego powietrza z zewnątrz. Być może było tak wiele lat temu. Dzisiejsze okna drewniane zapewniają szczelność, wytrzymałość i piękny wygląd przez długi czas. Nawet, gdy okaże się, że po kilku latach, ramy trzeba odnowić, nie będzie to stanowić większego problemu. Nowoczesne okna drewniane są odpowiednio zaimpregnowane, farba z nich nie odpryskuje, można więc od razu po lekkim zmatowieniu powierzchni przystąpić do ich malowania, bez uprzedniego skrobania. Dzięki oknom drewnianym, nasz dom będzie urokliwym miejscem o niepowtarzalnej stylistyce.

Kolejną zaletą okien drewnianych jest ich uniwersalność. Drewno jest materiałem, które daje dziś bardzo szerokie możliwości obróbki. Możemy zatem uzyskać dowolne kształty i wymiary okien, nawet bardzo niecodzienne.

Jedyną wadą okien drewnianych mogłaby być ich cena. Jednak i w tej kwestii da się uzyskać zadowalające rezultaty. Decydując się na współpracę z polską firmą Norta,obecną na niemieckim rynku od 9 lat, można otrzymać świetną jakość okien bez konieczności wydawania na nie całej fortuny.

Oferta

Kofigurator

Kontakt z NortaPPHU NORTA ul. Rybacka 11
53-656 Wrocław, woj. dolnośląskie
Polska - mapa

+48 71 787 49 81