facebook

LOGO

jakość i doświadczenie

Jak dodać oknom stylowego wyglądu?

Okna nowoczesnych domów miewają coraz to bardziej wymyślne formy. Coraz powszechniejsze staje się wykorzystywanie w elewacji okien okrągłych, półkolistych, trójkątnych, a także w innych kształtach. Wszystko to można zrobić na etapie tworzenia projektu domu. Wymyślne kształty okien to jednak niejedyne urozmaicenia na tym polu. Jeśli nasz dom już dawno stoi w posadach i nie chcielibyśmy dokonywać żadnej przebudowy, a jednocześnie chcielibyśmy posiadać okna inne niż wszystkie, można skorzystać z licznych wariantów wyposażonych w dodatkowe elementy ozdobne.

Klasyczne, prostokątne okno również może być oryginalne. Wystarczy przyjrzeć się naszej ofercie, w której znajdują się eleganckie osłonki na okucia okienne, jak również markowe klamki w różnych kształtach i kolorach. Okna po zmianie wyposażenia prezentować się będą bardzo ładnie.

Doskonałej jakości, dobrze dobrane do specyfiki danego budynku okna, to gwarancja niebanalnego, pięknego stylu. Na rodzimym rynku ciężko byłoby znaleźć doświadczoną, kompetentną firmę gwarantującą tak dobrą jakość za tak niską cenę. Warto więc skorzystać z naszej oferty wzbogaconej o profesjonalny montaż.

Oferta

Kofigurator

Kontakt z NortaPPHU NORTA ul. Rybacka 11
53-656 Wrocław, woj. dolnośląskie
Polska - mapa

+48 71 787 49 81